تبلیغات
پنجره زیباست اگر بگذارند... - راهنمای ثبت تمرینات دانش آموزی (کارسنج)

پنجره زیباست اگر بگذارند...

اینجا ایران....

تصاویر جدید زیباسازی وبلاگ , سایت پیچك » بخش تصاویر زیباسازی » سری ششم www.pichak.net كلیك كنید

سوالات دفترچه نوروزی که در اختیار دارید به سه بخش مجزا تقسیم شده است که در هر بخش تعدادی سوال از هر درس گنجانده شده است.


پاسخ هر بخش می بایست در بازه زمانی مطابق جدول زیر ، در سامانه کارسنج ثبت گردد. در صورتی که به هر دلیل پاسخ سوالات یک بخش را در بازه زمانی خاص خود وارد ننمودید ، در بازه بعدی می توانید پاسخنامه خود را ثبت کنید که البته درصد نهایی شما در این حالت مشمول جریمه تاخیر خواهد شد. به طور مثال در صورتی که پاسخنامه "بخش 1- درس شیمی" را – که می بایست در فاصله اول تا 5 فروردین وارد کنید- در تاریخ 8 فروردین ماه ثبت نمایید ، 20 درصد به عنوان جریمه تاخیر از درصد نهایی این درس کسر خواهد شد.

در پایان تعطیلات ، میانگین نمرات سه گانه(سه بخش) شما در هر درس محاسبه گردیده و به صورت کارنامه فعالیت نوروزی در اختیار مدرسه قرار می گیرد.

اول فروردین تا پایان 5 فروردین: پاسخ سوالات بخش اول

ششم تا پایان 9 فروردین: پاسخ سوالات بخش دوم و دروس جاافتاده بخش اول(شامل جریمه خواهد شد)

10 تا پایان 13 فروردین: پاسخ سوالات بخش سوم و دروس جاافتاده بخش دوم(شامل جریمه خواهد شد)نحوه ی ثبت پاسخنامه و مشاهده در ادامه مطلب

سایت ثبت نتایج:www.karsanj.net 

تصاویر جدید زیباسازی وبلاگ , سایت پیچك » بخش تصاویر زیباسازی » سری ششم www.pichak.net كلیك كنید

نحوه ی ثبت پاسخنامه و مشاهده نتایج قبلی:

1- بر روی لینک "ثبت پاسخنامه تمرینات نوروزی" که در صفحه اصلی سایت مشاهده می کنید ، کلیک کنید.

2- در صفحه بعد ، با توجه به تاریخ روز ، یک یا دو بخش از دفترچه را که امکان ثبت پاسخنامه آن را دارید ، مشاهده می کنید. بخش مورد نظر خود را انتخاب نموده و بر روی "مرحله بعد" کلیک کنید.

تذکر: در صورتی که پاسخنامه درسی را قبلا وارد نموده ابشید ، در انتهای این صفحه ، جدول جداگانه ای نمایش داده می شود که لیست درس های پاسخ داده شده را در آن مشاهده می نمایید. با انتخاب هر یک از این دروس و کلیک بر روی دکمه "مرحله بعد" می توانید نتایج کسب شده قبلی را دوباره مشاهده نمایید.

3- در صفحه بعد ، نام درس مورد نظر را انتخاب نموده و روی "مرحله بعد" کلیک کنید.

4- پاسخ های خود را در فرم پاسخبرگ نمایش داده شده وارد نموده و سپس بر روی دکمه "تایید" کلیک کنید. در زمان ثبت پاسخنامه ، دقت کنید که شماره سوال در دفترچه با شماره سوال در سایت مطابقت داشته باشد.

5- پس از تائید پاسخنامه ، پاسخ نامه صحیح سوالات و همچنین نتیجه کسب شده شما ، نمایش داده خواهد شد. در این مرحله در صورتی که به نتیجه اعلام شده هر سوال اعتراض دارید ، می توانید در کادر مقابل هر سوال نوع اعتراض خود را از لیست بازشونده ، انتخاب نموده و در پایان "تائید" کنید.تذکر1:

در صورتی که در سوالات ، اشکالی مشاهده نمودید ، طبق دستور العمل فوق به سایر سوالات پاسخ داده و برای سوالات اشکال دار هیچ گزینه ای انتخاب نکنید ، سپس در مرحله اعلام اعتراض ، اشکال سوالات مورد نظر را اعلام نمایید تا پس از بررسی ، درصد نهایی شما اصلاح گردد.

تذکر2:

اگردر سوالی که قصد داشتید ، "نزده" رها کنید ، به اشتباه گزینه ای را انتخاب نمودید ، باید بر روی دکمه "مرحله قبل" کلیک کنید و مجددا درس مورد نظر را انتخاب نموده و پاسخ ها را دوباره وارد کنید.
طبقه بندی: مرتبط بادبیرستان،

[ چهارشنبه 3 فروردین 1390 ] [ 07:56 ب.ظ ] [ علی چمنی ]

[ نظرات() ]


مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه